Opole, pawilon usługowo handlowy

Opis oferty
Wolnostojący obiekt gastronomiczno-handlowy o powierzchni ok. 570 m2 na największej dzielnicy mieszkaniowej Opola - ZWM. Powierzchnia działki gruntu 1349 m2. Własność obiektu i wieczyste użytkowanie gruntu. Dostępny parking na 36 miejsc postojowych od strony północnej i południowej obiektu zabezpieczony wpisami w księdze wieczystej w Dziale I SP.
Obiekt wybudowany w 2001 roku. Powierzchnia zabudowy 535 m2.

W części gastronomicznej nowoczesne włoskie wyposażenie zaplecza kuchennego. Gustownie urządzone wnętrza sal konsumpcyjnych z dębowymi stołami i wygodnymi krzesłami.
Użytkowe poddasze można zaadoptować na kilka pokoi hotelowych. Dodatkowo nieduży sklepik spożywczy.

Blisko do centrum miasta. Doskonałe skomunikowanie z miastem. W pobliżu Politechnika Opolska.

Cena 1.930.000 - możliwe negocjacje.

Ofertę prowadzi: Andrzej Jakiel, licencja zawodowa nr 15.
kom. 517 120 637, e-mail: aj@aj-mediator.pl
więcej: aj-mediator.pl
Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A., zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości, współpracujemy z kilkunastoma sprawdzonymi bankami.

Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości oraz podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

Warning: setcookie() expects parameter 3 to be long, string given in /wp-content/themes/mediator/footer.php on line 115