Łubniany, dom wolnostojący

Opis oferty
Wybudowany w latach 70 poprzedniego wieku wykonany w technologii tradycyjnej budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem nieużytkowym, nie podpiwniczony. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym z garażem położona jest przy drodze o nawierzchni asfaltowej w południowej części miejscowości Łubniany.
Budynek zaopatrywany w wodę instalacją hydroforową z własnej studni, ale w drodze znajduje się wiejska sieć wodociągowa. Kanalizacja sanitarna lokalna z odprowadzeniem do zbiornika wybieralnego /szamba/
W budynku znajdują się cztery pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, kotłownia na paliwo stałe oraz komunikacja.
Ofertę prowadzi: inż.Józef Susa, kom. 505 360 090, tel. 77 46 92 134, e-mail: sus@aj-mediator.pl imobile JÓZEF SUSA w Dobrzeń W. ul. Wrocławska 2/2 - Przedstawicielstwo Korporacji Mediator Sp. z o.o. w Opolu
Licencja zawodowa nr 3069. Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w P Z U zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.
Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.
Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c.
Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

Warning: setcookie() expects parameter 3 to be long, string given in /wp-content/themes/mediator/footer.php on line 115