Nowe Chabry

Inwestycja Nowe Chabry to wyjątkowe miejsce w Opolu. Na atrakcyjnym terenie powstał zespół zaprojektowanych budynków wielorodzinnych w średniej zabudowie, doskonale komponującej się z klimatem otoczenia.

Nowoczesny, tworzony z sercem projekt renomowanej pracowni „Techno Arch” Pana Mirosława Paleja z pewnością trafi w upodobania Klientów, zarówno tych związanych z Opolem od dawna, jak również tych, którzy szukając swojego miejsca dla siebie, biorą pod uwagę lubianą dzielnicę Opola. Spokojna lokalizacja „Nowych Chabrów” pozwoli wszystkim czuć się bezpiecznie i wypocząć po pracy lub nauce w przyjaznej atmosferze osiedla.

Niepowtarzalny klimat osiedla podkreślają doskonale wkomponowane w architekturę, bardzo duże balkony i tarasy oraz zaciszne ogrody w mieszkaniach na parterze. Mała liczba mieszkań w każdym segmencie zapewnia intymność oraz poczucie prywatności, sprzyjając jednocześnie budowaniu przyjaznych relacji z sąsiadami. Wszystkie mieszkania są nowoczesne i ustawne. Bardzo funkcjonalne, a zarazem elastyczne rozwiązania zapewnią wygodę oraz bezpieczeństwo, pozostawiając pole do własnych aranżacji.

Projekt osiedla zapewnia również bardzo ciekawe rozwiązanie miejsc parkingowych poprzez duży, bezpieczny parking podziemny, wydzielono również teren pod naziemne miejsca parkingowe. Komórki lokatorskie od małych kompaktowych do dużych są bezpieczne. Podziemny parking, jak i komórki zaprojektowano z uwzględnieniem stref oddzielenia przeciwpożarowego.

Dobre skomunikowanie osiedla z centrum Opola, jak również z centrami handlowymi oraz szkołami i przedszkolami oraz dojazdem do obwodnicy zapewniają mieszkańcom możliwość swobodnego planowania wszystkich zajęć dla siebie i dla swoich dzieci. Przyległe tereny rekreacyjne zapewniają też możliwość uprawiania aktywnego wypoczynku, z dala od zgiełku panującego w centrum miasta.

Brak obecnie wolnych mieszkań

0% – Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości, które pokrywa deweloper.

Ceny mieszkań

Ceny ofertowe zawierają podatek VAT i kształtują się następująco:

  • mieszkania 2 i 3 pokojowe – 4.400 zł / m2
  • mieszkania 4 pokojowe – 4.300 zł / m2
  • apartamenty z tarasami na VI piętrze – 5.000 zł / m2

Miejsce postojowe w garażu podziemnym – 15.000 zł brutto.
Komórka lokatorska (różne wielkości) – 1.230 zł / m2 brutto.

Realizacja trzeciego budynku w przygotowaniu – sprzedaż rozpoczynamy pod koniec 2014 roku.

Wszystkie umowy na zakup mieszkania zawierane są w formie notarialnej zgodnie z wymogami ustawy deweloperskiej.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup wybranego mieszkania.

Przykładowe rzuty mieszkań