Zastrzeżenia prawne

Strona internetowa Korporacji Mediator Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu administrowana jest w celu umożliwienia każdemu internaucie uzyskania niezbędnych informacji o ofercie ogólnej Mediatora, ofertach umieszczonych na stronie nieruchomości i informacji proceduralnych, prawnych i branżowych. Dokładamy staranności, by informacje zawarte na stronie były rzetelne i aktualne. Jednocześnie administrator strony informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za dane zawarte na stronie. Dokumenty opublikowane na stronie mogą nie odpowiadać oficjalnie przyjętym tekstom.

Dane zawarte na stronach niniejszego miejsca sieciowego oraz stronach z nim „zlinkowanych” służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. Korporacja Mediator z siedzibą w Opolu nie bierze odpowiedzialności za nieaktualność, niekompletność lub błędy w zawartości serwisu internetowego. Nie ponosi również odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody, w szczególności utratę danych, możliwości i zysków, powstałe w związku z korzystaniem z tej witryny internetowej.

Korporacja Mediator z siedzibą w Opolu informuje, że zawartość niniejszego serwisu internetowego jest chroniona prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody Korporacji Mediator Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu.